Regijski odbori ZDOPS 2014 - 2018

Glede na izkazan interes članov združenja in skladno s potrebo po učinkovitejšem opravljanju in pospeševanju dejavnosti združenja, je Združenje delodajalcev obrti in podjetnikov Slovenije oblikovalo 12 regijskih odborov, ki pokrivajo celotno ozemlje Slovenije.

Člani regijskega odbora so poslanci skupščine združenja iz posameznih regij. Najpomembnejši cilji regijskih odborov so osveščanje obrtnikov-delodajalcev o nujnosti vključevanja v skupno organizacijo, priprava predlogov za delovanje združenja, skrb za izobraževanje in informiranje članov ter za promocijo združenja.

  • I. Podravski regijski odbor

    PODRAVSKI RO (I) – Predsednik RO:       Janez ŠAUPERL,  namestnik: Ivan BABIČ
    Lenart Roman MURŠEC
    Ruše David BENČIČ
    Pesnica Denis MALI
    Ptuj Janez VUK
    Slovenska Bistrica Alojz KOCIJANČIČ
    Maribor Janez ŠAUPERL
    Ormož Ivan BABIČ
  • II. Savinjski regijski odbor

    SAVINJSKI RO (II) – Predsednik RO:   Borut FIJAVŽ,   namestnik: Mihael JURIČAN
    Celje Viljem ŠUMER
    Laško Danijel MEDVED
    Mozirje
    Slovenske Konjice Borut FIJAVŽ
    Šentjur pri Celju Franc ŠTOR
    Šmarje pri Jelšah Mihael JURIČAN
    Velenje
    Žalec
  • III. Pomurski regijski odbor

    POMURSKI RO (III) – Predsednik RO:        Ernest BRANSBERGER,      namestnik: Tatjana LAPI
    Lendava Milan ŠPILAK
    Ljutomer Dominik RUDOLF
    Murska Sobota Ernest BRANSBERGER in Stanko SRŠA
    Gornja Radgona Tatjana LAPI
  • IV. Posavski regijski odbor

    POSAVSKI RO (IV) – Predsednica RO:      Ana Jelančič,    namestnica: Mojca Lovše
    Brežice Mojca LOVŠE
    Krško Nataša ŠIRIĆ
    Sevnica Ana JELANČIČ
  • V. Zasavski regijski odbor

    ZASAVSKI RO (V) – Predsednik RO:
    Hrastnik Vera LAKNER
    Trbovlje
    Zagorje ob Savi
  • VI. Gorenjski regijski odbor

    GORENJSKI RO (VI) – Predsednica RO:   Tanja KAVČIČ,    namestnik: Andrej Karlin
    Jesenice
    Kranj Tanja KAVČIČ
    Radovljica Mojca AŽMAN
    Škofja Loka Andrej KARLIN
    Tržič
  • VII. Koroški regijski odbor

    KOROŠKI RO (VII) – Predsednik RO:         Drago Delalut, namestnik: Štefan Hlupič
    Dravograd Robert VINŠEK
    Radlje ob Dravi Blaž CVAR
    Ravne na Koroškem Drago DELALUT in Roman KRIVOGRAD
    Slovenj Gradec Štefan HLUPIČ
  • VIII. Notranjski regijski odbor

    NOTRANJSKI RO (VIII)
    Cerknica
    Ilirska Bistrica Marjan BAŠA
    Postojna Stojan PREMRL
  • IX. Obalno-kraški regijski odbor

    OBALNO KRAŠKI RO (IX) – Predsednik RO: Dimitrij VIVODA,   namestnik: Milan ŠKAPIN
    Izola Edvin SALVI
    Koper Dimitrij VIVODA
    Piran Pavel LOVREČIČ
    Sežana Milan ŠKAPIN
  • X. Dolenjski regijski odbor

    DOLENJSKI RO (X) – Predsednica RO:       Anka ZAJC,     namestnik: Franc NEMANIČ
    Črnomelj Marijan KOBETIČ
    Metlika Franc NEMANIČ
    Novo Mesto
    Trebnje Anka ZAJC
  • XI. Goriški regijski odbor

    GORIŠKI RO (XI) – Predsednik RO: Martin LEBAN
    Ajdovščina
    Idrija
    Nova Gorica Franc ROJC
    Tolmin Martin LEBAN
  • XII. Regijski odbor Osrednja Slovenija

    RO OSREDNJA SLOVENIJA (XII) – Predsednik RO: Jernej DOLINAR,   namestnik: Gašper KRAMAR
    Ljubljana Moste-Polje Gašper KRAMAR
    Ljubljana Bežigrad
    Ljubljana Center Anton DREMELJ
    Ljubljana Šiška Tomaž LUŠTREK  in  Srečko SKUBIC
    Ljubljana Vič-Rudnik Jernej DOLINAR
    Logatec Angela MENART
    Vrhnika
    Domžale
    Grosuplje
    Kamnik
    Kočevje
    Litija Igor KAJTNA
    Ribnica